Právě je čtv 25. dub 2024 17:43:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 24. led 2012 10:02:16 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Já jsem se ho chystal otestovat, bohužel za současného stavu mysli prodejce v ČR nelze zapůjčit a kupovat na testování Stinger mi přijde trochu drahá sranda.

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 24. led 2012 14:58:52 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Ice píše:
Aktuální verze Stinger je ( co jsem vyčetl najiném foru ) 1.72 to já jen pro ty co uváděli že je jen 0.6.0 jakoby beta. jsem zvědavej zda někdo sem nahodí i nějaké zkušenosti a ne jen jedna paní povídala.

To jsem psal nejspíš já. Verze 0.6.0 byla na Stinger Card. Předpokládám, že DSI má jiný firmware, protože toho umí víc a je v prodeji várazně déle.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 26. led 2012 14:35:59 
Stinger se dnes nechasehnat i jinde nez u onoho prodejce a za trosku jine penize. Kdyz nekdo chce, tak prosvisti Google nebo se zepta pres SZ ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 20:48:56 
mě též...
Ale zkušenosti přece jenom budou! Dnes jsem totiž do vozu nainstaloval další krabičku :-) Ano, myslíte si správně - DSI Computer!
Takže své postřehy a případná videa budu cpát SEM


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 21:03:32 
Moje první, zatím čistě stacionární zkušenosti, jsou velmi rozporuplné. Zařízení jsem zapnul a jelikož jsem všeobecný nepřítel návodů (pro návod sahám až v krajním případě), začal jsem si v Menu listovat. Zaujalo mne K pásmo, tak jsem mačkal a mačkal...po přepnutí na "základní obrazovku" se mi ale objevil nemilý nápis - něco ve stylu, že zařízení nepracuje jako analyser a že tato fce je blokovaná. Pochopil jsem tedy, že tohle je ta přednost zařízení - stiskem něčeho se z toho stane nefunkční krabička - no, paráda! Odpojil jsem tedy displej a připojil ho k doku(!), který je teprve připojen do PC. Po připojení mi předem nainstalovaný soft nabídkul nějakou aktualizaci, což jsem potvrdil. Cca 15 minut probíhala nějaká aktualizace. Po jejím dokončení jsem displej z doku vyndal a zacvaknul do detektoru. Ovšem se nic nedělo. A to jsem si vzpoměl, že jsem někde četl, že odpojením displeje se celé zařízení NEVYPNE! Takže jsem DSI odpojil od napájení a znovu připojil. Na displeji se zobrazilo instaling...a bylo na 0 minut opět vymalováno. Poté vše opět funguje

A teď proč to píši? V propagačních povídačkách jsem se dověděl, že zařízení je uživatelsky příjemné... No, nevím, co si kdo pod tímto pojmem představuje, ale já si pod tímto představuji intuitivní ovládání, resp. že někdo, kdo používá AR cca 15 let, to zvládne levou zadní. Stejně, jako když si koupím novou televizi nebo telefon - značka a systém je jiný, ale základy nastavování jsou pořád stejné. No, měl jsem se podívat do návodu. Mea culpa.
Ale - přišel jsem na to, že jednoduchý upgrade a další fce, které lze nahrávat jednoduše přes, dnes velmi oblíbené, SD/microSD karty, se tady řeší přes odnímatelný displej, který tedy vůbec není malý a dokovací stanici, která je připojena k PC. Takže, když jezdím hodně a chci se vyhnout případnému postihu policie - tudíž mít možnost deaktivovat zde fce radaru/rušičky, musím s sebou kromě notebooku, vozit i nějakou dokovačku navíc. Pro mne osobně vopruz.
Samostatnou kapitolou je displej. Nemožnost vypnutí nebo alespoň snížení jasu, bude hlavně v noci velmi nepříjemná vlastnost. Sám displej mi svým rozlišení a celkovým pojetím připomíná displeje Nokií, někde kolem řady 3210 - akorát ve světle modrém podsvícení. Zobrazuje sice hezké grafy a vlnění, ale když má přijít poplach na 34,000GHz, tak vždy zobrazí 34,999 - což je velká legrace, když si vzpomenu, jak je to zařízení sofistikované a z jakých tryskáčů to má onen spektrální analyzér...a ve finále neumí ani správně převádět frekvenci na displej.
Za zmínku také stojí dvojí aktualizace - jednou displej v doku a podruhé displej na AR. Nesmyslné a zdlouhavé řešení...zvlášť, když člověk v -15 připojí upradovaný displej a dalších 10 minut čeká než se aktualizace nahraje do AR.
Poslední připomínku mám k celkové velikosti všech komponentů - obrovský displej, obrovské ŘJ a ultraobrovský reproduktor (který by se třeba mě pod palubku nevešel ani náhodou!).
Jelikož zařízení nepochází z CZ/SK distribuce, nemá v sobě nainstalovanou databázi POI. I zde je vskutku zajímavý postup této firmy, kdy mi bylo prodejcem vysvětleno, že Stinger podporuje databáze pouze v krajinách, kde bylo zařízení zakoupeno - tzn. v Německu je německá, v Itálii italská, atd. Jinou databázi si zatím není možné do zařízení nahrát. I když říkal, že Stinger na tom pracuje a do budoucna to možné bude...ale stejně mi to přijde divné...zvlášť u zařízení za cca 50t Kč.
Také bych u součastné jedničky na trhu, jak jej nazývá oficiální zastoupení, očekával komunikaci (hlasovou i písemnou) v českém jazyce.

Od zítřka s tím jezdím a snad se podívám i na návod a budu si umět vysegmentovat K pásmo a testovat ho také.
EDIT: ještě musím zjistit, zda hlavu umístit do polohy A nebo B - aby byla vertikálně, čili stejně, jako moje STiR+


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 21:08:05 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 2182
Bydliště: Praha
řidič BOB píše:
ještě musím zjistit, zda hlavu umístit do polohy A nebo B - aby byla vertikálně, čili stejně, jako moje STiR+

vysvětlení slovenského odborníka - http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?p=24278#24278

_________________
Meglio vivere un giorno da leone, che cento anni da pecora
Protector II 850cz + ALP
Genevo One
LTI Marksman & Decatur SI-2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 21:13:34 
no, to je právě problém zažitého názvosloví... Obecně se říká, že MP jede na H polarizaci a PČR na vertikál. Otázkou je, co to tedy vlastně znamená.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 21:26:41 
Offline
nováček

Registrován: pát 05. říj 2007 00:00:00
Příspěvky: 58
Tak já mohu přidat fotky z instalace v mém voze.

Se Stingerem mám najeto nějakých 1500 km. Zatím ještě nemohu relevantně hodnotit. Neboť jsem potkal pouze 4 pevné Ramery v Maďarsku a Zlíchovský tunel. Ostré měření zatím žádné. Předpokládám, že to přijde s oteplením :-D

Tedy pro každého Maďara je to ostré měření ale pro mne nikoliv. Zcela záměrně nehodnotím jaký rozdíl byl v detekcích, neboť v mém autě není aktuálně referenční detektor v podobě STI-R, to musím ještě pořešit.


Přílohy:
DSC_0019.JPG
DSC_0019.JPG [ 78.28 KiB | Zobrazeno 5574 krát ]
DSC_0024.JPG
DSC_0024.JPG [ 129.83 KiB | Zobrazeno 5574 krát ]

_________________
STI-R+ / Genevo One / G9 RX2
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 22:12:42 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Bobe-tak to gratuluji k nové hračce...jsem zvědav na videa

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 22:21:59 
já také...zítra mám pojezdy po Pze a v pátek jedu do BA. Příští týden mne čekají nějaké východní Čechy + Morava...takže kilometrů bude dostatek...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:05:57 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Mám tady video Stinger Card ale jen ze Zlíchovkéhotunelu. Reálné měření jsem ještě nepotkal. Ale nedaří se mi ho sem vložit tak aby bylo přehratelné přímo na foru. Poradte jak na to. Dík.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:07:20 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 2182
Bydliště: Praha
Nahrát na www.youtube.com a sem vložit odkaz.

_________________
Meglio vivere un giorno da leone, che cento anni da pecora
Protector II 850cz + ALP
Genevo One
LTI Marksman & Decatur SI-2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:08:28 
Zlíchov dám zítra také...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:15:19 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62

Kvalita je bídná, koupil jsem kameru za aukra a taky tomu odpovídá kavlita. :(

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:22:14 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Ať se na stingr dívám jak se dívám-mě prostě snad ve všem přijde lepší nový "konkurenční" produkt....funkcema,výkonem(propojení s AL),vzhledem,cenou,češtinou,nastavením,řešením aktualizací,ovládáním,montáží atd...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz