Právě je čtv 25. dub 2024 23:34:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:25:32 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Tady je jízda zpět.



Taky kvalita hrůza. :(

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:26:05 
Já jsem v tomto ohledu konzervativní a mám rád, když slovní spojení "skrytá montáž" má svůj význam. Už displej STiRka je tak na hraně...
Zatím jsem popisoval věci ve statickém stavu, které mi přišli podivné nebo nelogické.
Že zařízení něco umět bude - to je sice hezké, ale v tuto chvíli to neumí a hotovo. :-)
Uvidíme, jak obstojí jeho hlavní fce - detekce radarů.
Stinger laser bych zatím neřešil, protože tento produkt není pořádně dotažen a i dovozce do ČR ke Stingeru nabízí raději AL, resp. LI.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:28:16 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
VS píše:
nic nebude.....to bylo jasné od začátku :mrgreen:



Už je!!
I když kvalita nic moc. Šetřil jsem na kameře. A taky to tomu odpovídá. :(

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:37:36 
z P4 na P5 je ta detekce vcelku srovnatelná, ale obráceně to není moc dobré...spíš průměr. Ale tunel je potřeba brát s rezervou.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:46:46 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
z P4 na P5 je ta detekce vcelku srovnatelná, ale obráceně to není moc dobré...spíš průměr. Ale tunel je potřeba brát s rezervou.



Bohužel nic lepšího zatím není. Policajty s červenou oktávkou jsem potkal včera u policejní akademie ale neměřily.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 00:10:53 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5059
Bydliště: Praha
bambul:
máš to nějaký špatně instalovaný, Abel tam demonstroval výrazně lepší detekci - záleží ovšem, jestli to měl horizontálně či vertikálně, protože Zlíchov vysílá vertikálně (lepší detekce horizontální detektor), zatímco standardnjí montáž detektorů v čr je vertikální, protože policejnjí radary jsou horizontálně orientované.
ale zvykově na AR mluvíme o vertilální a horizontální polarizci, mluvíme o poloze detektoru

dle mého názoru byla Abelova montáž horizontální, proto velmi dobrá detekce, ale tvoje je mizerná i ve srovnání s vertilální detekcí STI-R, někde na úrovni vertikálního přenosného detektoru


V1 horizontálně


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 00:12:59 
pokud se nepletu, tak Abel to ve svém autě nemá pevně namontováno ;-)
Takže by to šlo proti tvrzení, že pevná montáž zvýší citlivost Stingeru o cca 40% :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 00:42:15 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
snail píše:
bambul:
máš to nějaký špatně instalovaný, Abel tam demonstroval výrazně lepší detekci - záleží ovšem, jestli to měl horizontálně či vertikálně, protože Zlíchov vysílá vertikálně (lepší detekce horizontální detektor), zatímco standardnjí montáž detektorů v čr je vertikální, protože policejnjí radary jsou horizontálně orientované.
ale zvykově na AR mluvíme o vertilální a horizontální polarizci, mluvíme o poloze detektoru

dle mého názoru byla Abelova montáž horizontální, proto velmi dobrá detekce, ale tvoje je mizerná i ve srovnání s vertilální detekcí STI-R, někde na úrovni vertikálního přenosného detektoru


V1 horizontálně



Ta detekce byla nějaká divná, to je pravda. Protože ještě než jsem si zakoupil kameru tak jsem projížděl tunelem a skoro vždy jsem měl detekci z centra již před budkou která je na levé straně. Zhruba stejně jako to je na videích od Abela. Ale ono taky asi bude záležet na provozu který v danou chvíly je. Protže taky se mi stalo že při hustým provozu mě to reagovalo až skoro na úrovni vjezdu do tunelu. To je laickej názor. Snad budou lepší detekce než tato. Je to první natočené video.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 01:27:52 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Já si absolutně nedokážu představit jak ten šílený displej bude vypadat v interiéru aut luxusní vyšší třídy...to snad ani nemůže jít umístit

Card je tak oholená verze co nemá žádné nastavení až hrůza!

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 01:45:02 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Zatím tam nic v K nemají!! Teď v zimě to tam taky žhavé moc není-docela často jezdím do Trenčína a nevidět je vůbec...ani v Drietome kde v létě stojí snad denně

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 09:54:18 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Byla to jen 1 neprůstřelná RSka-ale jestli tu už mají nebo s toho sešlo jako s těch 20 teda nevím-ale řekl bych že když to zastavili tak komplet celý nákup radarů...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 10:11:27 
Ice píše:
jak je to po praze s FP ?

Bobe. stavíš se? jsem zvědavej co vše potkáš a zda i něco v K v SK. SK je super na lasery tam s tím řádí v každé druhé dědině. tam je apson živo tady nic a nic a nic :-(

Zatím jsem po Pze udělal 10 km po Pze 6 a měl jsem jeden FP v Ka pásmu...nevím ale na jaké frekvenci, protože to ukazuje 34,999 :-)

Stavit se nestavím, protože nepojedu sám...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 10:12:42 
Ice píše:
já měl zato že ty 2 či kolik jich mají na testování v K se tam někde prohání nebo i to už vrátili zpět?

to bylo na testování, které skončilo ke konci roku a nákup byl ministrem vnitra pozastaven.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 10:30:37 
Nevím, co tam kdo dal...ale když msp_x tuhle zkoumal, že detektory neukazují stejný kmitočet, jaký produkoval imitátor, tak nevím, co by říkal zde :-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 11:33:58 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. pro 2006 01:00:00
Příspěvky: 681
Bydliště: Praha
Ice píše:
měl by z toho srandu a pořádně by to rozmázl :-D

No holt se jim tam vloudila chybicka, no :D

Jen pro zajimavost - na okolnich frekvencich (kde neni zrovna 34.999) frekvence sedi, nebo to taky ukazuje +-neco?

_________________
Kombinované Ochranné Zařízení KOZA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 722 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz