Právě je čtv 28. bře 2024 15:33:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Detekce V1 v zahraničí
PříspěvekNapsal: pon 24. pro 2007 10:17:00 
Offline
nováček

Registrován: ned 05. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha
Zkoužel jsem V1 3.363 v Německu, Rakousku a Itálii a mám velmi smížené zkušenosti. V1 mám upevněnou vertikálně u sloupku a velmi dobře (cca 200-300m) dopředu detekovala radary v pásmu K.

V okolí Mnichova jsem ale opakovaně zaznamenal, že v pásmu Ka V1 reagovala velmi pozdě, takřka v paprsku měření (nebo max 50m před ním). S 3.361 jsem tuto zkušenost nezaznamenal, ale také musím říci, že jsem citlivost v Německu nijak zvlá?? neřežil.

Myslíte si, že chyba je v polarizaci? Podle reakcí na německém internetu vím, že V1 je tam spolu s BELem hodnocena jako super přístroj.

Rád bych znal Važe zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Detekce V1 v zahraničí
PříspěvekNapsal: pon 24. pro 2007 12:01:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
marsal píše:
Zkoužel jsem V1 3.363 v Německu, Rakousku a Itálii a mám velmi smížené zkušenosti. V1 mám upevněnou vertikálně u sloupku a velmi dobře (cca 200-300m) dopředu detekovala radary v pásmu K.

V okolí Mnichova jsem ale opakovaně zaznamenal, že v pásmu Ka V1 reagovala velmi pozdě, takřka v paprsku měření (nebo max 50m před ním). S 3.361 jsem tuto zkušenost nezaznamenal, ale také musím říci, že jsem citlivost v Německu nijak zvlá?? neřežil.

Myslíte si, že chyba je v polarizaci? Podle reakcí na německém internetu vím, že V1 je tam spolu s BELem hodnocena jako super přístroj.

Rád bych znal Važe zkušenosti.


Ja myslim, ze vertikalni polarizace je takove specifikum jen pro CR...ale mozna se pletu, Robert vi vic.
Do Nemecka jedu na jare, ale po pravde, ac mam AR az u stropu a neni moc videt, trochu strach z toho mam a asi bych jej schoval. Nejake jine zkusenosti ostatnich?

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. pro 2007 19:05:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Ramer a Multanova jsou vertikál.

Chybí odpověď "V1 (v zahraničí) nepoužívám, protože mám Bel" :D

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25. pro 2007 12:19:00 
Offline
nováček

Registrován: ned 05. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha
Jeden z možných "problémů" detekce v Německu může být rychlost. V okamžiku měření jsem jel cca 140-150 km/h na 130 km/h, co? znamenalo, že mezi první detekcí a spatřením radaru bylo méně času, ne? bývá obvykle u stacionáru v Praze. Multanovu jsem proto viděl dost rychle po zaznění signálu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28. pro 2007 02:43:00 
S V1 pojedu do D asi až v březnu... 8) Nespoléhal bych se tam ale na žádný detektor... Párkrát mne tam ale zachránil TOMTOM s poi... Jejich optické brány (na dálnicích) a Traffipaxy (ve vesnicích) jsou fuck_t vopruz :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28. pro 2007 10:52:00 
Offline
čekatel
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 172
Bydliště: Zlín, Brno
řidič BOB píše:
S V1 pojedu do D asi až v březnu... 8) Nespoléhal bych se tam ale na žádný detektor... Párkrát mne tam ale zachránil TOMTOM s poi... Jejich optické brány (na dálnicích) a Traffipaxy (ve vesnicích) jsou fuck_t vopruz :|x


Bobe, a ty mas nemecke POI s radary? Sim sim, kdybych mohl ponizene prosit... ;)

_________________
No pain no gain.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28. pro 2007 18:00:00 
VlaK: i Rakouské... napiš mi do SZ adresu...požlu ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz