Právě je čtv 28. bře 2024 22:05:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: V1 a BEL
PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2008 15:57:00 
Offline
nováček

Registrován: ned 05. lis 2006 01:00:00
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha
Koupil jsem V1 v době, kdy BEL nic konkurenčního neměl a dodnes mi dobře slouží. O detekci na spodní části pásma se psalo hodně, ale sám jsme ji zažil jen jednou a po řežení v záručním servisu se situace již neopakovala (možná jsem měl jen ?těstí). Dnes bych si koupil BEL, ale nákupu V1 nelituji.

Mám o něco málo více FP, ne? jsem měl s BELem, ale mám také výbornou detekci (tu dnes snad má i BEL).

Každopádně bych ale i s BELem přižel ž dávno o papíry, kdybych nepoužíval zdravý rozum a další doplňkové zdroje informací (POI, ...). A v zahraničí to platí dvojnásob. Detektor je skvělá věc, ale není samospasitelná. Dříve jsem na detektor spoléhal až příli?, a některé zahraniční cesty mne vyvedli z omylu (Polsko, Maďarsko). Jakmile měří vžím možným, detekce je obtížná. Předpokladem úspěchu je nejezdit jako prase, vědět, co policie používá a kde měří a detektor použít jako jednu z možností obrany proti policejní zvůli (pokud místo pečovat a chránit používají buzerovat a pokutovat).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 03. srp 2008 17:20:00 
marsal: a teď mi prozraď něco, co ještě nevím!
Možná bych poprosil admina, aby tohle téma smazal, jelikož je zbytečné a marsal až svůj příspěvek napíše jinam ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2008 02:43:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 19. bře 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
ps: jsou nekde video testy srovnani ze zlichovskeho tunelu rx65 a V1 specifikovane verze?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2008 06:43:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
CITLIVOST neni totez co FREKVENCNI POKRYTI

antibel,

o to vubec nejde. Citlivost resp. okamzik vyhlaseni poplachu je u obou da se rici stejna/y. Nekdy je na tom V1 o neco lepe.

Ale k cemu ti je vysoka citlivost na (ted to prenesu pro snadnejsi pochopeni) zelenou barvu, kdyz to cervenou nedetekuje? Radeji jen o malinko mene citlivy detektor, ktery zachyti cele bile svetlo (od cervene po fialovou), nez vysoce citlivy, ktery hlasi jen zlutou a zelenou (tzn. na cervenou a fialovou ani nepipne). Pravdou je, ze radary maj svitit zelene. Vetsina to tak i dela. Ale jsou takove, ktere sviti i zlute, ty V1 jeste zachyti, ale i oranzove a cervene. Zde uz V1 mlci...

Kdyby sis nechal to hadani se nekam jinam. Objednej si u me, ABELa ci Roberta RX65e. Nalep si ji na okno vedle V1 a testuj. Mas na to nekolik dni. Zadne video te nepresvedci vic, nez vlastni zkusenost. Verim, ze ji pak uz vracet nebudes. Pak si budes sypat popel na hlavu.

Lubosi, doufam, ze sis to taky precetl.

A co vy kolegove z fora, souhlasite se mnou?

P.S. Pro techniky a/- rejpaly. Vim, ze frekvence svetla jsou odlisne od frekvenci radaru. Tohoto bylo pouzito pro snadnejsi pochopeni. Zelena reprezentuje 34.0 GHz, zluta -25 MHz, oranzova -50 MHz, cervena (ta je u Sazky) -75 MHz.


Naposledy upravil emc dne pát 15. srp 2008 07:57:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2008 07:57:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
antibel píše:
ps: jsou nekde video testy srovnani ze zlichovskeho tunelu rx65 a V1 specifikovane verze?

Zlichov je 1) polarizovany horizontalne a 2) mam tuseni, ze radar je dost vysoko, cili 3) dost atypicke podminky

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2008 16:21:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 19. bře 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
no ale zase se tam najizdi odshora

tak ktery ma tedy "typicke" podminky?

tohle je beztak ducharina a asi se kazdy kus muze chovat jinak (podle meho nazoru ma kazdy kus vlastne jiny obsah procesoru, budou tam nejake kalibracni hodnoty)

idealni by byl asi programovatelny detektor :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. srp 2008 16:24:00 
Offline
čtenář

Registrován: stř 19. bře 2008 01:00:00
Příspěvky: 8
emc - ty mas na strankach dobry prehled na zmateni :-)

a jak tedy poznas, jestli V1 nebo V2 RX65E? Mam tam v6.4e.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 14:23:00 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. zář 2007 00:00:00
Příspěvky: 24
Bydliště: Karviná
Mam Bel 940 US (vozim ji pro srandu kralikum) a ted jsem sehnal vyhodne V1 a kdyz pominu srovnani citlivosti, frekvencniho pokryti, atd (od cehoz jsou tady jini odbornici) a soustredim se jen na vzhled... tak v dobe barevnych mobilu mi Bel a jeho cerveny (modry) display prijde "jakztakz" ale V1, to je neco :D 2 sipky a OTOCNY knoflik... = 80leta minuleho stoleti...

_________________
Kdysi: Beltronics 940 Vector US, Valentine 1 3.864
Nyní: Beltronics RX65 Euro - vertikálně (od výhradních)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 14:58:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
myTB píše:
Mam Bel 940 US (vozim ji pro srandu kralikum) a ted jsem sehnal vyhodne V1 a kdyz pominu srovnani citlivosti, frekvencniho pokryti, atd (od cehoz jsou tady jini odbornici) a soustredim se jen na vzhled... tak v dobe barevnych mobilu mi Bel a jeho cerveny (modry) display prijde "jakztakz" ale V1, to je neco :D 2 sipky a OTOCNY knoflik... = 80leta minuleho stoleti...



:lol: :lol: :lol:

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 23:15:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Ono mene je nekdy vice:) Nevim, k cemu by mi na AR byl display s 16mio. barvama a rozlisenim 240x320 :-)) V noci je stejne nejpohodlnejsi dark mode. Ale taky jsem na to po koupi koukal, ze za ty prachy moh bejt ten displej jemnejsi :)

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2009 22:28:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Antiradary BEL píše:
... IN je barevny graficky displej: http://antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=1161&start=0 !

Moderní antiradar nejenom že musí umět detekovat benzinky, ty Hi-Tech pak ještě navíc zobrazí na přehledném barevném displeji i cenu PHM (informace o cenách jsou získávány pomocí systému SWS).

Jak jsem se dověděl přímo od výrobce, již dokončily vývoj faceliftu RDW705-X. Modifikovaný model ponese označení RDW705-XSL (eXperience, Sws and Laser). Krom již zmíněného zobrazování PHM bude mít navíc jednu vysílací laserovou diodu pro aktivní ochranu... Ale to ž jsem se oddálil od původního tématu. Promiňte. ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Zajimave recenze V1 a Belu
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 11:09:00 
Offline
čtenář

Registrován: úte 02. čer 2009 00:00:00
Příspěvky: 1
Čao,

přemýžlím o koupi přenosného detektoru. Nevím jestli se rozhodnout pro V1 nebo RX65.

Osobně mi přijde sympatičtější V1 (i díky ceně). Bohužel mi přijde, že se stražně lyží hodnocení obou produktů a to podle toho kdo jaký produkt prodává.

Neví někdo o nějakých nezávislých testech?

Dnes jsem narazil na stránkách na recenze produktů a docela se to lyží od názorů na tomto fóru. Kde je pravda?

Tady dávám odkazy na ty recenze:
http://www.cz-antiradary.cz/content/4-Recenze-Valentine-One
http://www.cz-antiradary.cz/content/5-Recenze-Beltronics-RX-65-Euro

mají tam testy i pevných antiradarů (kdyby měl někdo zájem o přečtení)
http://www.cz-antiradary.cz/content/7-Recenze-Beltronics-975e-EURO-pevna-sada
http://www.cz-antiradary.cz/content/8-recenze-valentine-one-cr
http://www.cz-antiradary.cz/content/6-Recenze-Valentine-One-pevna-sada

Navíc učitel elektorniky na střední škole vždycky říkal: "Výrobce (prodejce) je potvora, on ž si nějak ty parametry udělá."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 15:19:00 
...človíčku, že Vás to pořád baví... :roll: :roll: :roll:
Ale odpovím - Vy si zcela určitě kupte V1! Nejlepší variantou je koupit si to z USA, jelikož budete ?ít s dobrým pocitem, že jste nedal vydělat místním prodejcům ;-) Záruka Vás trápit nemusí, jelikož je V1 nejlepší detektor na trhu - na věčné časy a nikdy jinak. Dále bude optimální, když seženete plastovou krabičku od svačiny, do které detektor zavřete a rázem z toho máte pevnou sadu ;-) V1 se prostě vyplatí - kabely natáhnete do kabiny a máte minimálně o 50% lepší citlivost a vůbec žádné falešné poplachy!
Nezávislé testy jsou na hovno, jelikož každej jsme na něčem závislí - já třeba na gumových medvídcích, takže na má videa ani nekoukejte ;)
Porstě V1 forever a vůbec o tom nepřemejžlejte a objednávejte! USA rulezzz!


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 16:49:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Kde se bere v okolí Gottwaldova taková míra něčeho, co se ž nedá asertivitou ani nazvat? :|x
btw. Zkus mi, prosím, vysvětlit význam slova "injektiv" . Předem děkuji za osvětlení problému :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2009 17:32:00 
http://www.antiradary.net/antiradar-valentine-one-1-nedetekce/

Jsem tak brouzdal na nettu a nasel toto... Co mi k tomu Davosi reknes? :D

Ze by V1 byla zcela zticha, nebo BEL 975e mel na odjezdu 50m jak tvrdis v tžve nove www adrese cz-an.... ? Co? :|x

PS:
Citace:
A pokud se jedná o rovný úsek , kde je málo odrazů mikrovln, tak tady je detekce ž někdy nedostatečná, protože máte na zpomalení nějakých 20-50 metrů!


Toto je vyjmte z te recenze o 975e, musim se smat, kazdy kdo se podiva na video se musi smat, jen ty tupadla co furt vymysleji ho.na to nepochopi!! :|x


Naposledy upravil gebič dne úte 02. čer 2009 17:36:00, celkově upraveno 1

Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz