Právě je pát 19. dub 2024 21:23:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Laser Mořkov
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 11:46:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
Dnes ráno kolem 9 hod jsem potkal měření v Mořkově..Nejdřív jsem jel bez detektoru, v mojem směru i vybírali, pak jsem se vrátil domů a jel ž s detektorem a pravděpodobně jenom fotili a domů posílali fotečky..
Vzdálenost měření - u mně asi 150m, zrovna jely auta..Ale jinak od kamaráda, který tam dostal pokutu vím, že s oblibou měří hned za značkou obce :|x
Video:

Příjemně mně překvapilo, že řidiči blikali..Poprvé na mně sice blikl jenom jeden, ale podruhé asi 4 a taky cyklista mi ukazoval až zpomalím :D


Naposledy upravil vasman dne pát 20. čer 2008 13:23:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 11:52:00 
Offline
člen

Registrován: pát 08. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 366
Bydliště: Zlínský kraj
No pěkně pomáhají a chrání ;) no asi bude? muset naležtit :D

_________________
:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 11:55:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
řidič Lukyn píše:
No pěkně pomáhají a chrání ;) no asi bude? muset naležtit :D

No za týden 2 měření laserem, v nažem okrese se to pěkně rozjíždí..Naležtit ž bych pomalu měl :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 14:21:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
ja si muzu lestit tak akorat kladu, ne a ne je potkat :? i kdyz mozna je to dobre

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 20:40:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Kde má? umístěný V1? Vertikálně "na Snaila"?

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 21:00:00 
Moc pekne video, to se nekdo ma, jezdi a nachazi hlidky, ja jezdim a nic...
Shwaara: muzeme si podat ruce, ty lestis kladu, ja veslo... :D :D :D

PS: Koukam, ze laserujou v uplnejch prdelich... :D A v Praze nic... :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20. čer 2008 23:01:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
x2005 píše:
Kde má? umístěný V1? Vertikálně "na Snaila"?

Já ho mám v držáku normálně na čelním skle, sice je to dost viditelné, ale zatím detektor hodně přenážím mezi auty, tak je to asi nejrychlejší..ale až budu jezdit stabilně jedním, tak to asi vyřežím nějak jinak..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 07:10:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam má? nějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 10:40:00 
x2005 píše:
Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam má? nějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.


Tak to jsme x2005 mysleli uplne stejne... Ale podle meho, tohle je typicke umisteni co uplne provokuje a nedivil bych se, kdyz by si te odchytli a dali Ti 2000 za to, ze Ti to vadi ve vyhledu... Upravdu hodne hodne napadne, prirovnal bych to k tomu, kdybych sel po Vaclavaku a mel bych v lete na sobe kulicha a svetr... Asi tak...

Proste do oci bijici :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 11:47:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
gebič píše:
x2005 píše:
Musel jsem si pustit to video na celou obrazovku a pak jsem to viděl. Docela mazec umístění. Původně jsem myslel, že tam má? nějaké PDA/navigaci/mobil. Tak potom je jasné, že detekce laseru bude kvalitní.


Tak to jsme x2005 mysleli uplne stejne... Ale podle meho, tohle je typicke umisteni co uplne provokuje a nedivil bych se, kdyz by si te odchytli a dali Ti 2000 za to, ze Ti to vadi ve vyhledu... Upravdu hodne hodne napadne, prirovnal bych to k tomu, kdybych sel po Vaclavaku a mel bych v lete na sobe kulicha a svetr... Asi tak...

Proste do oci bijici :|x

Zas tak bych to neviděl..Ve výhledu to nepřekáží, to by mohli dávat pokuty za navigace (samozřejmě vím, že detektor by brali jinak, ale aby mně kvůli tomu zastavovali..), obyčejně to mívám ní?, takhle je to dost nápadné, ale přirovnání ke kulichu a svetru podle mně není na místě..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 12:01:00 
Fakt je to hodne videt, rikej si co chces... Uz jsem potkal v Praze par lidi, co to meli nejak jako ty a ver mi bylo to videt jako krava... Jeden byl uplne nejlepsi, kdyz mel V1 presne v prostredku na sve strane.. To uzjsem si rikal, ze to opravdu prehani... :|x :|x


Ps: Ale jak rikam, je to kazdeho vec, ale trochu bych to zamaskoval, nejlepe uplne dolu, nebo na slunecni clonu....


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 12:14:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
gebič píše:
Fakt je to hodne videt, rikej si co chces... Uz jsem potkal v Praze par lidi, co to meli nejak jako ty a ver mi bylo to videt jako krava... Jeden byl uplne nejlepsi, kdyz mel V1 presne v prostredku na sve strane.. To uzjsem si rikal, ze to opravdu prehani... :|x :|x


Ps: Ale jak rikam, je to kazdeho vec, ale trochu bych to zamaskoval, nejlepe uplne dolu, nebo na slunecni clonu....

Jj má? pravdu, že je to hodně vidět..Tohle je jenom dočasné řežení, až budu mít jedno stálé auto, tak to vyřežím jinak..Já jsem jenom vyjel abych otestoval detektor na laser, tak jsem to dal takhle..Jinak to mám více dolů.Ale i tak musím uznat, že tohle je zbytečná provokace


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 12:25:00 
V pohode, jenom si rikam, mit antak super vec, ale mit ho dobre schovanej, taky neni od veci... Jinak pekna prace. Jenom dotaz, nikde jsem tam nevidel kasu, to jenom fotili? :?:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 12:46:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 29. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 37
gebič píše:
V pohode, jenom si rikam, mit antak super vec, ale mit ho dobre schovanej, taky neni od veci... Jinak pekna prace. Jenom dotaz, nikde jsem tam nevidel kasu, to jenom fotili? :?:

Má? pravdu, umístím V1 dolů nebo nahoru, až nejsem tak nápadný a pak to pořežím jinak až budu mít nastálo to auto..No poprvé jsem jel bez detektoru, to i vybírali, když jsem jel domů tak za mnou jelo auto pravděpodobně s těma co vybírali,pak když jsem tam jel s detektorem, tak ž nevybíral nikdo, takže pak ž asi jenom fotili a posílali..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21. čer 2008 18:01:00 
vasman píše:
Zas tak bych to neviděl..Ve výhledu to nepřekáží, to by mohli dávat pokuty za navigace (samozřejmě vím, že detektor by brali jinak, ale aby mně kvůli tomu zastavovali..)


Samozřejmě, že pokud by chtěli, tak můžou dávat pokuty i za navigace... Definice "zorného pole" řidiče je zcela jasně definována v zákoně ;)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz