Právě je pát 29. bře 2024 01:03:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27. črc 2008 20:36:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Kdepak, tenhle ž je na vy??ím stupínku :evil:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29. črc 2008 21:07:00 
Offline
čtenář

Registrován: sob 12. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Mám namysli všechny ty, kteří jezdí - s prominutím jak čuňata, ale vždycky dostanou pokutu, když "zrovna nic nedělají". Proti antiradarům nic nemám, protože je to jenom takové "?idítko". Né že by to nefungovalo, ale majitelé ?idí jenom semi sebe a ohrožují ostatní. Váš ení, přestaňme ž ze situace na nažich silnicích obviňovat policajty a začněme u sebe, třeba chovat se ohleduplně k ostatním, dodržovat pravidla silničního provozu apod. Zajímavé, že za hranicemi každý jezdí jak má a nekritizuje, že tamní policie stojí tam nebo onde a pokutuje to, či ono. To není prosím žádná kritka, ani můj dřívější příspěvek, ale jenom něco málo k zamyžlení. Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotkl, nebo snad nedej bože někoho urazil. Bohužel toho nežtěstí na nažich silnicích je hodně, ale pak až se něco stane, tak je pozdě říkat, proč jsem jenom nejel pomaleji a přitom v tom lepším případě sedět v kolečkovém křesle - věřte mi, vím o čem mluvím :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29. črc 2008 21:33:00 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Milý jihomoravský"cope", tak jsi zde předvedl trochu propagandy. Jakou odměnu očekává? od kariéristického řižolezce Čuríčka?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29. črc 2008 21:38:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Foxcop píše:
Bohužel toho nežtěstí na nažich silnicích je hodně, ale pak až se něco stane, tak je pozdě říkat, proč jsem jenom nejel pomaleji a přitom v tom lepším případě sedět v kolečkovém křesle - věřte mi, vím o čem mluvím :(

...Neco pravdy na tom je. Myslim, ze trocha rozumne propagandy asi neuskodi, nicmene pisatel kazdeho takoveho prispevku by si mel uvedomit, kolik mrtvych melo u sebe v aute detektor.... Nemam nic proti rozumne propagande zohlednujici problematiku z vice stran. To se autorovi bohuzel uplne nepovedlo a asi ani nepovede, nicmene to aspon nejsou vykriky do tmy. Alespon misty.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29. črc 2008 22:06:00 
Foxcop píše:
Zajímavé, že za hranicemi každý jezdí jak má a nekritizuje, že tamní policie stojí tam nebo onde a pokutuje to, či ono.


Pane, nevím tedy, kolikkrát jste byl v zahraničí, ale zjevně to není moc často! Za hranicemi toti? neznají heslo BUZEROVAT A PRUDIT! Když jsem cca před měsícem vykládal kolegům v IT, že u nás se dělají namátkové testy na alkohol, tak kroutili hlavou....kdyžjsem přidal story o kontrole bezpečnostních pásů, tak na mě koukali jako na ?ílence a když jsem začal vyprávět o kontrolách lékárničky a obvazů v ní, tak ž i jim zatrnulo a pochopili, že to asi legranda nebude.... :roll:
Ještě nějaké téma, o kterém by jste se rád dověděl, jak to chodí v tom zahraničí??


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 06:17:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
Foxcop: Jó až se začnou zamýžlet nad sebou nejprve ti co mají kontrolovat ostatní z dodržování předpisů, tak to bude fajn.
Kdyby ty čuňata s detektorama dělali na silnicích nejvíc prasáren a způsobovali nejvíc nehod, tak ž to dávno TV Nova a jiný bulvár včetně policejních statistik dávno rozmazávali jak h...

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 13:09:00 
Offline
nováček

Registrován: pon 05. lis 2007 01:00:00
Příspěvky: 51
Podle me je nejvice nehod zpusobone tim, ze lidi necumnej...a ne rychlosti...Jestli jedu na 5.kvetna 100 nebo 80, to uz nehraje roli.
Staci si porovnat, kdyz pojedes 100km/h v novem aute nebo 80 km/h ve favoritu .... kdo zabrzdi driv??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 21:06:00 
Offline
čtenář

Registrován: sob 12. dub 2008 00:00:00
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Toto je můj poslední příspěvek na toto téma, protože někteří vůbec nepochopili (nebo nechtěli pochopit), co jsem psal. Nejde tady přeci o nějakou buzeraci, protože když jezdím jak mám, tak si mě nikdo vžímat nebude, Nejhorší je, že každý poukazuje na druhé, ale "kdo jsi bez viny.......". I v zahraničí kontrolují pásy a alkohol a tresty jsou mnohem tam mnohem přísnější ne? u nás. Ale o to nejde, jezdíme přeci u nás, tak proč bychom se měli navzájem na silnici pozabíjet, že? Vůbec jsem nepsal, že když má někdo antiradar, že musí být nějakou rizikovou skupinou, možná naopak. Jde jen o to, že dnes je hrdina ten, kdo ohrožuje svojí nekázní ostatní ne? ten, který jezdí služně. A o to jde. Znovu se omlouvám, že jsem někoho svým off topic pohoršil, ž to víckrát neudělám, protože kdo nechce, tak to nepochopí a bude všelijak argumentovat jak někdo jiný dělá něco špatně a až to bude dělat jinak, tak já ...... SHOW


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 21:22:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Jenom jsem nepochopil, proč vkládá? mravokárné příspěvky (zcela bez jejich soudu) do tématu o 100% nezákonném počínání orgánů veřejné správy? Pokud se nebude "stát" a jeho výkonné orgány moci, stejně tak jako obce a jejich výkonné orgány moci chovat dle zákona, tak já taky ne.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 21:25:00 
Foxcop píše:
Toto je můj poslední příspěvek na toto téma, protože někteří vůbec nepochopili (nebo nechtěli pochopit), co jsem psal. Nejde tady přeci o nějakou buzeraci, protože když jezdím jak mám, tak si mě nikdo vžímat nebude, Nejhorší je, že každý poukazuje na druhé, ale "kdo jsi bez viny.......". I v zahraničí kontrolují pásy a alkohol a tresty jsou mnohem tam mnohem přísnější ne? u nás. Ale o to nejde, jezdíme přeci u nás, tak proč bychom se měli navzájem na silnici pozabíjet, že? Vůbec jsem nepsal, že když má někdo antiradar, že musí být nějakou rizikovou skupinou, možná naopak. Jde jen o to, že dnes je hrdina ten, kdo ohrožuje svojí nekázní ostatní ne? ten, který jezdí služně. A o to jde. Znovu se omlouvám, že jsem někoho svým off topic pohoršil, ž to víckrát neudělám, protože kdo nechce, tak to nepochopí a bude všelijak argumentovat jak někdo jiný dělá něco špatně a až to bude dělat jinak, tak já ...... SHOW


Pane, raději ž opravdu nic nepište, protože Važe výplody jsou opravdu k smíchu... To váš ně věříte tomu, že hlídka, která mě zastavuje a kontroluje mou sadu ?ároviček a datum na obvazech, mne zastavila proto, že jsem jel na červenou nebo přejel plnou čáru? Nenechte se vysmát...jako policista v poměrně vysoké funkci dobře víte, jaké úkoly rozdáváte svým podřízeným!
Skutečné přestupky, jako nedodržování přikázaných směrů na křižovatkách, řezení do pruhů, nepoužívání blinkrů a mnoho dalších vesele ignorujete... Já vím, ono ukázat někomu, že nemá ?árovku je mnohem sna??í, ne? se s někým dohadovat, že nedal blinkr...
Musím Vám říct, že pokud u policie budou pracovat lidé, kteří mají myžlení jako Vy, Červík a další, tak to bude jenom horší a horší! Oháníte se zahraničím, ale přitom jste amatéři nejhrubžího zrna a o praktickém provozu nemáte ani ?ajnu 8)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30. črc 2008 22:42:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Jedním slovem: GE-STA-P0


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz