Právě je úte 16. dub 2024 09:55:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Líbeznice - LASER :-( i v noci
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 00:55:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
opět jeden mocný příspěvek pro bezpečnost provozu

v 1:35 V NOCI 2ks městského póvlu + 2 ks státní měření od Prahy u zahradnictví kasa tamté? - podotýkám, že je v celé obci 40 km / h

TFUJ ?mejdi :|x :|x

a dovolím si tvrdit, že to bude jejich denní chléb :evil: , takže báječné místo pro odevzdání papírů, nebo testování AL :D

P.S. nechápu kde se to ?těstí vzalo, ale cca 15 sec před jejich měřením ( moc "hezké" červené světýlko ) mne problikalo jediné auto jedoucí v protisměru - díky, díky moc


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Líbeznice - LASER :-( i v noci
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 06:30:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 17. dub 2007 00:00:00
Příspěvky: 29
dort píše:
opět jeden mocný příspěvek pro bezpečnost provozu

v 1:35 V NOCI 2ks městského póvlu + 2 ks státní měření od Prahy u zahradnictví kasa tamté? - podotýkám, že je v celé obci 40 km / h

TFUJ ?mejdi :|x :|x

a dovolím si tvrdit, že to bude jejich denní chléb :evil: , takže báječné místo pro odevzdání papírů, nebo testování AL :D

P.S. nechápu kde se to ?těstí vzalo, ale cca 15 sec před jejich měřením ( moc "hezké" červené světýlko ) mne problikalo jediné auto jedoucí v protisměru - díky, díky moc


Oni tam v poslední době měří hodně často, ještě pak ve Měžicích... taky jsem to tam jen tak tak ubrzdil. A jednou měřil měšťák v protisměru laserem a jenom na mě ukazoval 40!! samozřejmě moje rychlost byla větší...

_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 08:38:00 
Dort: tomu se říká klika :!: :!: :!:
Ano, to je klasickej příklad - v 1:35 je plná obec pobíhajících malých dětí a proto je nutné tam kontrolovat omezení rychlosti! Tiskový mluvčí MP by nám zcela jistě vysvětlil, že nejde o to, jak dostat co nejsnáz a co nejvíc pěněz do městského rozpočtu, ale o to, aby byly naže silnice bezpečnější!! No, fuj...zase se mi chce blejt :|x


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 08:56:00 
Offline
nováček

Registrován: úte 17. dub 2007 00:00:00
Příspěvky: 29
Antiradary BEL píše:
Hernajz, uz to zacina byt vazne. Ze bych se predzasobil jammery a udelal nejakou prodejni akci? ;)

Hlásím se do první řady :-)

_________________
Bel Vector 965 (CZ) v Peugeotu 406 :-)
TomTom+Poi v Nokii E65
Radary.cz - nick djj


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 16:50:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
řidič BOB píše:
Dort: tomu se říká klika :!: :!: :!:
Ano, to je klasickej příklad - v 1:35 je plná obec pobíhajících malých dětí a proto je nutné tam kontrolovat omezení rychlosti! Tiskový mluvčí MP by nám zcela jistě vysvětlil, že nejde o to, jak dostat co nejsnáz a co nejvíc pěněz do městského rozpočtu, ale o to, aby byly naže silnice bezpečnější!! No, fuj...zase se mi chce blejt :|x


jo taky mi to nedela 2x dobre na zazivani - jenze co nadelame? Bohuzel nic, zakon plati 24 hodin denne :|x , ale stejne poslu na Obecni urad mail, at mi vysvetli duvody sveho pocinani - kde ze je ta prevence, kterou jako omezeny obcan opravdu nechapu

P.S. Klika - no to jo, hodne moc velka :-) - bohuzel na konci roku budu menit auto a proto stale bez AL :x


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. črc 2007 23:19:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
den druhý půlnoc - dnes opět červené UFO - jen v silnější sestavě 3ks MP a 3ks státní


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 01. srp 2007 22:29:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 31. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 25
dort píše:
opět jeden mocný příspěvek pro bezpečnost provozu

v 1:35 V NOCI 2ks městského póvlu + 2 ks státní měření od Prahy u zahradnictví kasa tamté? - podotýkám, že je v celé obci 40 km / h

TFUJ ?mejdi :|x :|x

a dovolím si tvrdit, že to bude jejich denní chléb :evil: , takže báječné místo pro odevzdání papírů, nebo testování AL :D

P.S. nechápu kde se to ?těstí vzalo, ale cca 15 sec před jejich měřením ( moc "hezké" červené světýlko ) mne problikalo jediné auto jedoucí v protisměru - díky, díky moc


V Mesicich si koupily laser s fotakem. Stridaji to Hovorcovice, Mesice. Mratin a v dohledne dobe i u nas v Kostelci nad Labem. Poradim jeden figl nemaji policejni vysilacky staci mit vysilacku treba cobra za cca 600kc a dat skenovani zatim 90% ucinost vzdy rikaji kdo jede rychle. Mam V1 casto nejsou videt ale jezdim tam pomalu uz radeji furt. Kdyz to nemaji na tyci tak v cervenem favoritu,cervena 205 Peugot a sedo zeleny scenic. Kdyz me chytli tak sedel za volantem a delal se cte casak a kdyz jsem se priblizil sklopil a mel me. Jo a jsou tam kazdy den a nekdy je potkavam i kolem pulnoci a casto maji na ksiltovce kameru a nataci rozhovor .PS daji se podplatit vyzkouseno.

Naposledy upravil Hamlet dne čt srpen 02, 2007 1:14 pm, celkově upraveno 1 krát.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2007 07:44:00 
Offline
čekatel

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 128
Měří z civilního auta?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2007 08:11:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Hamlet píše:
V Mesicich si koupily lazer s fotakem. Stridaji to Hovorcovice, Mesice. Mratin a v dohledne dobe i u nas v Kostelci nad Labem. Poradim jeden figl nemaji policejni vysilacky staci mit vysilacku treba cobra za cca 600kc a dat skenovani zatim 90% ucinost vzdy rikaji kdo jede rychle.


A na jaký frekvenci vysílají? Nebo mají jen nějaké PMR staničky?

Měří jen "na příjezdu" (zepředu) nebo i "na odjezdu" (zezadu)?

Předpokládám, že mají PL3 od Lavetu. http://www.lavet.cz/xindex.php?rub=2&sub=2

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2007 10:13:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 31. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 25
dort píše:
Měří z civilního auta?
Jo auta nejsou polepena.Nevis proc mi nechodi upozorneni na nove spravy kdyz to je zaskrtle??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2007 10:19:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 31. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 25
x2005 píše:
Hamlet píše:
V Mesicich si koupily lazer s fotakem. Stridaji to Hovorcovice, Mesice. Mratin a v dohledne dobe i u nas v Kostelci nad Labem. Poradim jeden figl nemaji policejni vysilacky staci mit vysilacku treba cobra za cca 600kc a dat skenovani zatim 90% ucinost vzdy rikaji kdo jede rychle.


A na jaký frekvenci vysílají? Nebo mají jen nějaké PMR staničky?

Měří jen "na příjezdu" (zepředu) nebo i "na odjezdu" (zezadu)?

Předpokládám, že mají PL3 od Lavetu. http://www.lavet.cz/xindex.php?rub=2&sub=2
Tak pouzivaji zatim tyto http://www.soundsquare-rentals.cz/cz/technika/prislusenstvi/COBRA_725.htm Meri zezadu i zepredu a dost casto primo krizovatku v Mesicich co je od Libeznic a od Hovorcovic a nebo tesne u zacatku cedule a frekvence meni.A jeden maji i v Branyse nad Labem jen jsem ho tam videl jen 2 krat tam jak staveji skautum ten srub. Jinak s V1 jsem mel za 4dny jen 1falesny poplach a to jezdim hodne po CR.Tak nechapu jakto ze lidi tu pisou ze v Praze maji hodne fal poplachu. Me to ani nepipne a kdyz jo tak tam fakt nekde meri.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 18. srp 2007 20:18:00 
?e bych se zajel podívat na dodržování zákona MP?? A udělat si nějaké fotečky?? :lol: :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 19. srp 2007 13:38:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Hamlet píše:


Takže PMR staničky za pár korun. Koupí si lidar za 700000,- a vysílačky za 2000,- pár.

Technické údaje:
* Kmitočtový rozsah: 446,00625-446,09375MHz
* Počet kanálů: 8
* Ladicí krok: 12,5kHz

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 19. srp 2007 14:02:00 
x2005 píše:
Takže PMR staničky za pár korun. Koupí si lidar za 700000,- a vysílačky za 2000,- pár.


Někde se přece ?etřit musí :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 19. srp 2007 20:53:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5059
Bydliště: Praha
Tyhle vysílačky používám místo babychůviček - dá se s tím jít i do hospody, při řevu stihnu včas dojít ... :off:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz