Právě je čtv 28. bře 2024 17:25:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:36:04 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Tak já nevím jak ty-ale ŘJ mám pod palubkou a rozhodně ji nebudu vytahovat...toto mám ošetřeno jinak.

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:39:41 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
VS píše:
Tak já nevím jak ty-ale ŘJ mám pod palubkou a rozhodně ji nebudu vytahovat...toto mám ošetřeno jinak.

Ale je to možnost .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:57:04 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
pavelostr píše:
VS píše:
Tak já nevím jak ty-ale ŘJ mám pod palubkou a rozhodně ji nebudu vytahovat...toto mám ošetřeno jinak.

Ale je to možnost .



Takže myslíte že jít do levnějšího detektoru a rušičky?? Než třeba hned do DSI nebo PROTECTOR a pak pokud se rozhodnu pro porušování zákona a našetřím tak do nějakého aktivního systému??

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 23:58:34 
jeden bez druhého nemá smysl...
Pro začátečníka bych volil nějaký přenosný detektor + rušičku - zatím dopředu.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Stinger DSI Computer
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:03:45 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
jeden bez druhého nemá smysl...
Pro začátečníka bych volil nějaký přenosný detektor + rušičku - zatím dopředu.


Přenosný detektor jsem měl do prosince, ted mám vozidlo z pokoveným sklem a to je špatně. A nechce se mi vrtat se v aute x krát, jen kvůli pasivnímu detektoru. Jo je to dilema.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:08:09 
Tak pak jedině pevná sada...


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:16:46 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
O jaké auto se jedná?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:21:20 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Pokud si chce dnes někdo koupit jen detektor, tak asi nemá smysl jít hned do nejdražší pevné sady. Jestli tě dostane ramer nebo laser je pouze náhoda.
Pokovené sklo je problém. Možná bude levnější si nechat vyměnit čelní sklo za nepokovené (na pojišťovnu) a dál používat přenosku. A volitelně doplnit třeba AL Single dopředu.

Stinger Card je sexy zařízení. Můj kus měl problém s falešňákáma na někdeté cedule jednoho typu. Údajně jiné kusy to nedělají, ale nebyla možnost to ověřit. Jestli má Card tvůj kamarád, tak je nejlepší si to s ním vyzkoušet. Card je "odlehčená" levnější verze. A pozor, kartička je náchylná na poškrábání. Plný DSI jsem viděl pouze krátce ve verzi bez 34,0 tak nebylo co testovat. Vadila mi nepřehlednost displeje a jeho celkově zvláštní ergonomie. Testovali jsme na DSI detekci a rušení laserů, který bylo překvapivě mizerný. Ale bylo to před dvěma lety, tak snad došlo k nějakému pokroku. Ovšem citlivost AL v současné generaci je dramaticky lepší než cokoliv aktuálně dostupného. Navíc ty laser řešit nechceš, tak je to jedno.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:21:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Pokud bych chtěl kompromis ceny/výkon a supr kvalitu, ale obejdu se bez některých funkcí (databáze radarů - lze nahradit přenosnou navigací či dnes jakýmkoli smartfounem, který má stejně každý na palubce a nahrát poi do founu (např. aplikace radardroid) zvládne každý) a kompletní ochranu, tak bych volil Bel STI-R (bez pluska) a k tomu AL RX9 single (=28tis + 12tis = 40tis bez dph) a jsem na ceně jednoho DSI Computeru


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:29:50 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
snail píše:
Pokud bych chtěl kompromis ceny/výkon a supr kvalitu, ale obejdu se bez některých funkcí (databáze radarů - lze nahradit přenosnou navigací či dnes jakýmkoli smartfounem, který má stejně každý na palubce a nahrát poi do founu (např. aplikace radardroid) zvládne každý) a kompletní ochranu, tak bych volil Bel STI-R (bez pluska) a k tomu AL RX9 single (=28tis + 12tis = 40tis bez dph) a jsem na ceně jednoho DSI Computeru

O tom žádná. Já jsem opravdu uvažoval o Card do druhého auta. Ale jsem zvyklý na STiR, který nabízí život bez falešňáků, tak si nekoupím jiný zařízení, který je stejně drahý, ale nenabídne kromě falešňáků nic navíc. (já vím, mohla to být vada jednoho kusu) A třeba na Card se nedozvím frekvenci (oproti třeba STiR). Takže vlastně potřebuju DSI a to už je dramaticky dražší. A tam se mi zase nelíbí velký monochromatický modře podsvícený displej. Ani nevím, jestli DSI lze v noci hodit do nějakého "dark" režimu, aby neoslňoval řidiče?

P.S.: abych jen nepomlouval, jak údajně k DSI i k Card lze připojit dvě halvy. Buď jednu dopředu, druhou dozadu nebo obě dopředu, ale každou s jinou polarizací. Samozřejmě druhá hlava bude za příplatek, jehož výši neznám.

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:33:06 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Mě by se DSI computer taky líbil jako hračka, jako doplněk s STi - každý na jiné straně nárazníku. Akorát by se dodatečná výbava auta už dostala ke 100tisícům, za což se dá koupit již další auto :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:34:28 
Nevím, jestli dvě hlavy již nejsou zbytečný stihomam :D Sice obě polarizace se v CZ používají, ale třeba takové STiR nemá nijak dramatické rozdíly v detekci - pokud vím, standardně se montuje vertikálně a nikdy jsem neměl žádný průser s radarem, který byl opačné polarizace.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:35:24 
snail píše:
za což se dá koupit již další auto :-)

Nebo se poměrná částka nechá nabídnout případné silniční kontrole jako sponzorský dar :lol:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 00:58:12 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
Děkuji za spousty informací, nechám si to velice dobře projít hlavou. Vypadá to že máte spousty zkušeností s různými detektory a dokážete objektivně poradit. Jakmile se rozhodnu, pro jaké-koli zařízení dal bych vědět. Třeba by jste mi ještě mohli poskytnout další rady.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 10:12:22 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Jak dlouho se předprodejně testoval stinger v CZ??? A jak dlouho jiné produkty? Stinger nemusí být špatný-jen je problém že to neprošlo nějakým "testovacím režimem" kdy by s tím pár lidi po CZ jezdilo,zkoušelo nastavení,co to umí atd.
Např u Belu je to běžná praxe že to pár vybraných lidí dostane a několik měsíců zkouší... Tady to šlo hned do prodeje kde se to označilo jako lídr na trhu...což je prostě naprostý nesmysl!a s tou legalitou v celé EU je to taky přehnané(to samé umí vícero "antiradarů")
Osobně bych si tipnul že poměr měření Ramer vs Laser bude 50 na 50 takže je potřeba mít oboje...
Takže bych radši uvažoval nad levnějším detektorem který nabídne to samé co dražší(krom např GPS a méně FP) a pak podle velikosti auta nějaký AL dopředu (klidně G9singl)
tím budeš mít za stejné-nebo i nižší peníze velmi efektivní ochranu!

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz