Právě je čtv 28. bře 2024 23:12:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:19:02 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
x2005 píše:
Pokud si chce dnes někdo koupit jen detektor, tak asi nemá smysl jít hned do nejdražší pevné sady. Jestli tě dostane ramer nebo laser je pouze náhoda.
Pokovené sklo je problém. Možná bude levnější si nechat vyměnit čelní sklo za nepokovené (na pojišťovnu) a dál používat přenosku. A volitelně doplnit třeba AL Single dopředu.

Stinger Card je sexy zařízení. Můj kus měl problém s falešňákáma na někdeté cedule jednoho typu. Údajně jiné kusy to nedělají, ale nebyla možnost to ověřit. Jestli má Card tvůj kamarád, tak je nejlepší si to s ním vyzkoušet. Card je "odlehčená" levnější verze. A pozor, kartička je náchylná na poškrábání. Plný DSI jsem viděl pouze krátce ve verzi bez 34,0 tak nebylo co testovat. Vadila mi nepřehlednost displeje a jeho celkově zvláštní ergonomie. Testovali jsme na DSI detekci a rušení laserů, který bylo překvapivě mizerný. Ale bylo to před dvěma lety, tak snad došlo k nějakému pokroku. Ovšem citlivost AL v současné generaci je dramaticky lepší než cokoliv aktuálně dostupného. Navíc ty laser řešit nechceš, tak je to jedno.


Card je opravdu libivé zarizeni. To musím uznat. Ptal jsem se brachy jestli má nějaký fal. poplach, tak prý počet falešnaků je naprosto zanedbatelný. Má s tím najeto od vánoc 7tis km a opravdu je velmi spokojen. Žádný antiradar není na 100% bez nežádoucích poplachů. V tom musím souhlasit. I já je míval na přenosným detektoru.
JJ laser zatím opravdu nechci. ;) Ten mě prozatím neoslovil.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:25:21 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Nebojím se že tě laser brzo osloví. :) Mě kupodivu oslovil dřív než detektor ;) Počítám, že se síly časem pěkně vyrovnají. Bude to 50% ramer 50%laser. Hlavně PSVB (MP) lasery vyloženě miluje. Cítí se velice důležitě když mají rukou světelnou pušku a pálí ostošest. Úplnej laserofil je pan Řehoř z MPLB. :lol:

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:27:03 
Mám pocit, že neosloví...čím dál, tím větší pocit mám, že bambulak si z nás dělá jenom prdel ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:32:22 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Hele když neosloví, tak holt neosloví. ;) Oni mu to ve správním řízení řádně vysvětlí. ;) A jestli si dělá pouze řiť tak je to jeho řiť a ne naše. Bylo mu vše vysvětleno, rady uděleny, nápady navhrnuty, tak co více robit. :)

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:40:45 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
Mám pocit, že neosloví...čím dál, tím větší pocit mám, že bambulak si z nás dělá jenom prdel ;-)


Jen pro info, prdel si nedelam, jen se ujištuji protože jsem se už X krát spálil na defakto hovadině a něchtěl bych opět do něčeho spadnout. A hlavně nejsem žádný machr co se antiradaru týče. Měl jsem 3 roky jen přenosnej detektor.

A kde jinde si mám nechat poradit??? Když tady se Vám nelíbí že se poptávám???

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:45:34 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Já myslím, že informací bylo již podáno maximum a ostatní je na tobě. Stejně seš rozhodnutej jít do Stingeru a jen si snažíš svůj výběr odůvodnit ;)

bambulak01 píše:
Ptal jsem se brachy jestli má nějaký fal. poplach, tak prý počet falešnaků je naprosto zanedbatelný. Má s tím najeto od vánoc 7tis km a opravdu je velmi spokojen. Žádný antiradar není na 100% bez nežádoucích poplachů.

jen pro info, za posledních 100 000km (!) jsem na STI-R měl FP pouze na třech stejných místech - najezdím 4tis. km měsíčně po celé republice


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:46:27 
Jde o to, že Vy se neptáte... Ale konstatujete. Jestli má Váš bratr Stinger a je s ním spokojený, tak co chcete víc slyšet? Nebo snad věříte, že bratr Vám bude lhát a zde se dozvíte, jak to doopravdy je? Nebo jste si jist jak to je a víte, že tady Vám budou lhát...??
Váš styl psaní je velmi podivný ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:53:40 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
řidič BOB píše:
Jde o to, že Vy se neptáte... Ale konstatujete. Jestli má Váš bratr Stinger a je s ním spokojený, tak co chcete víc slyšet? Nebo snad věříte, že bratr Vám bude lhát a zde se dozvíte, jak to doopravdy je? Nebo jste si jist jak to je a víte, že tady Vám budou lhát...??
Váš styl psaní je velmi podivný ;-)



Ano, on je sním spokojený, ale to neznamená že musím být i já. A opravdu nekoupím něco hned bez jakých koli informací jenom pro to, že mi to doporučí příbuzný. Opravdu tak bohatý nejsem. Jen jsem chtěl pár rad a zkušeností jiných uživatelů.
A styl psaní je takový jaký je. Nevidím vtom žádnou anomálii.

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:53:58 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Tak já rozhodně nepíšu že se mi nelíbí tvé dotazy. Naopak jsem rád že se někdo snaží neprohloupit a nepromrhat peníze díky nevědomosti. Ale musíš pochopit že antiradary jsou celkem všeobecně citlivé téma tak se nediv nedůvěře některých členů. Nikdo tě nezná, tak je vcelku nedůvěra na místě. ;)
Mě osobně už nedůvěru vzbuzuje fakt že tě "neoslovil" laser. V dnešní době pouze detektor opravdu nestačí. Když byla pokuta 100 000chechtáků tak jsem měl hodně staženou prdel, ale ted už ne. Ale samozřejmě záleží pouze na tvém vkusu co si pořídíš do vozidla. ;)

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 00:56:04 
Je toho víc, co ve mne vzbuzuje pochybnosti :D I ten Avatar mi někoho připomíná...no, necháme se překvapit ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:01:50 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. led 2012 00:09:59
Příspěvky: 62
LebedaXM píše:
Tak já rozhodně nepíšu že se mi nelíbí tvé dotazy. Naopak jsem rád že se někdo snaží neprohloupit a nepromrhat peníze díky nevědomosti. Ale musíš pochopit že antiradary jsou celkem všeobecně citlivé téma tak se nediv nedůvěře některých členů. Nikdo tě nezná, tak je vcelku nedůvěra na místě. ;)
Mě osobně už nedůvěru vzbuzuje fakt že tě "neoslovil" laser. V dnešní době pouze detektor opravdu nestačí. Když byla pokuta 100 000chechtáků tak jsem měl hodně staženou prdel, ale ted už ne. Ale samozřejmě záleží pouze na tvém vkusu co si pořídíš do vozidla. ;)


Prostě s laseru nemám dobrý pocit. Je spousty lidí co používají jen pasivní detektor. Nejsem přece jedinej. To by každej co nemá laser měl vzbuzovat nedůvěru???

_________________
Nově STINGER CARD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:02:08 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Bobe ty jsi hooodně podezíravý člověk. :lol: :lol: Ale uvidíme co se vyvine. ;)

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:08:48 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Mno tak kdo nemá laser tak nedůvěru ve mě nevzbuzuje ale koho "neoslovil" tak jo. Kdyby si napsal že z laseru máš strach tak bych to pochopil. Taky znám lidi co maj pouze detektor a laser ne. Ale pomalu začínají měnit názor.
A zeptám se: proč pramení tvůj nedobrý pocit k laseru?? Obava z nalezení, pokuta, svědomí??? :)

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:15:04 
Offline
člen

Registrován: pát 02. bře 2007 01:00:00
Příspěvky: 305
řidič BOB píše:
Je toho víc, co ve mne vzbuzuje pochybnosti :D I ten Avatar mi někoho připomíná...no, necháme se překvapit ;-)

Tak mi taky . stejná značka ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 01:25:16 
pavel: no, nechme to plynout ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz