Právě je úte 16. dub 2024 15:34:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 20:11:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. srp 2007 00:00:00
Příspěvky: 311
Bydliště: KV
Mate nekdo zkusenosti, ze by toto motto PaChu "Pomáhat a chránit" bylo nekdy naplneno? Dnes se stala manzelce neprijemna vec a to, ze ji zastavkovalo auto na varskem prutahu... proste chciplo a to zrovna v tom nejnevhodnejsim miste... ze dvouproudovky se silnice zuzuje do protismeru a presne v tomhle omezeni proste auto zastavkovalo :-(
Okamzite zavolala a ja jsem vyrazil na pomoc, ale 15min mi trvalo nez jsem tam dojel. Auta obtizne odstavene auto objizdeli a nekteri kreteni si neodpustili i sprostejsi upozorneni, ze tam stoji pekne na ho... ale co chudak sama zenska tam mela asi delat?
Ale chtel jsem se dobrat k tomu, ze kdyz uz nepomuzou obycejni ridici (ty rvouci hovada vubec neberu v uvahu), tak by mohli aspon drazi policiste kdyz uz to maji hezky napsano na vsech autech. Za tu dobu co cekala na me, tak projeli tri hlidky a ani jedna nepribrzdila... stacilo auto proste jen odtlacit nejakych 100 az 150 metru kde se pruhy zase rozsirujou... je to rovina, takze stacilo tlacit jen v jednom, ale co prece nebudou nikomu pomahat.
Proste ty magori delali jako ze ji tam, tu nestastnou zenskou v tom nebezpecnym useku kde kolem ni jezdi na centimetry auta a kamiony, proste vubec nevidej.

Panove prislusnici... timto verejne nedekuji, protoze jste udelali totalni HOVNO pro pomoc a ochranu.

_________________
Výbava v mém autě: □□□□□□
(kdo nemá čisté svědomí vidí bohužel jen čtverečky)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 22:55:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. úno 2007 01:00:00
Příspěvky: 1598
Bydliště: Bezdomovec
Typický. Ale jednou jsem je viděl opravdu pomáhat. Chlápkovi odlítla poklice, oni ji sebrali, dojeli ho, odstavili, předali poklici a popřáli ??astnou cestu. Dodnes jsem to nerozdejchal.

_________________
Vše, co píšu, jsou výmysly, které se nezakládají na pravdě.

Protected by Protector 950M CZ + AL Priority

F*CK THE STRICT LIABILITY


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:44:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. čer 2007 00:00:00
Příspěvky: 443
Bydliště: KV
Mě jednou pomohli. Světlá výjimka... ;)
Před mnoha lety... Stál jsem v KV na I.P.Pavlova na blinkrech, zaběhl jsem pro zboží do tehdejší PC prodejny... Po návratu auto ž nenastartovalo. Baterie KO. Nažtěstí jeli kolem policajti (tehdy ještě bez PaCH). Zastavil jsem si je a požádal o přístup k jejich baterce. Kabeli jsem měl a tak vše proběhlo OK...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz