Právě je čtv 28. bře 2024 11:10:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 151  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 07:34:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Je to zajímavé, ale za celej ten půl milion kiláků na různejch cestách naší zvrácené vlasti jsem potkal asi 4 néééé piráty ale hovada. Piráta jsem zatím nepotkal ani jednoho. Kdybych přistoupil na mediální masáž naši supr médií tak jsem těch "pirátů" potkal stovky. jenže to prostě byli auta které pelášili jak zajíc a nikoho neohrožovali. Sice jeli, počítám tak o 50 víc než stanovují naše paragrááfy ale problém z jejich strany nebyl žádný. To velice mě naopak ohrozili ty moralisté kteří striktně dodržují předpisy a vyrábí naschvály ostatním řidičům kteří "náhodou" spěchají. Jejich oblíbená činnost je vlítnout na dálnici do rychlého pruhu těsně před autem které si "dovolí" jet rychleji než on. To pak má člověk oči vylezlý z důlků jako když má zácpu a noha zjišťuje zda se dá brzdový pedál zlomit vejpůl. Jednou mi tohle provedli zrovna když jsem trpěl zažívacími potížemi a naštěstí byla v dohledu benzinka.
Ono těch nešvarů je víc. Jenže tím že se furt vymejšlejí další a další paragrafy a zvyšují represe tak dělají z lidí tupé vovce. Pak to na těch silnicích vypadá tak jak vypadá. je to pro ty ovce jednodušší, nemusí zapojovat mozek a předvídavost. Zákony je přece ochrání.
Na těch silnicích bude stálé hůř a hůř až konečně snad posranci a lidi přijdou na to že tudy cesta nevede.
Škoda že se toho nedožiju :-( To už budu fousatý děti, mě naložej do bahna místo do pece, kde jim shniju a mým bioplynem si nákej eko magor doma uvaří kafe.

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20. črc 2011 14:02:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-krimi/156371/pirat-trpisovsky-zase-radil-160-km-h-ve-ferrari-za-4-5-milionu.html

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 13:46:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 2182
Bydliště: Praha
Jezdíte v autě podle předpisů? Pak se připravte na to, že vás mnoho řidičů považuje za blázna a na silnici vám to pořádně osladí! Reportéři Blesku jeli otestovat na vlastní kůži do ulic Prahy, jak šoféři dbají na zákony. Byla to hrůza!
S dodržováním stanovené rychlosti si v Praze prostě nikdo příliš hlavu neláme. Zcela jasné to bylo ve chvíli, kdy podle pravidel jedoucí auto Blesku předjel nejen autobus, ale ve Spojovací ulici ve velké rychlosti dokonce také vozidlo autoškoly.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/156675/blesk-jel-podle-predpisu-ridici-blikali-a-hrozili.html

to se mají čím chlubit, že jeli tak pomalu, že překáželi i autoškole :D

_________________
Meglio vivere un giorno da leone, che cento anni da pecora
Protector II 850cz + ALP
Genevo One
LTI Marksman & Decatur SI-2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 17:43:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Tfujtajksl proto nečtu Blesk a jiné hovadské noviny. :|x Si stěžujou jak jeli podle předpisů a sami předpisy porušovali a to docela vážně.

Zákon o silničním provozu 361/2000 Sb,paragraf 12,odstavec 1:

Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění, otáčení nebo odbočování.

Krom jedné fotky jsem je viděl imrvére nacapný v rychlým pruhu.
Jdu blejt velebnosti! :|x

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 21:17:00 
Lebeda: ono se to ale celé odehrávalo v Pze, takže Tebou citovaný odstavec není směroplatný ;-)
Nicméně já vyznávám názor, že obecně se jezdí vpravo, čili §11 odst(1) citovaného zákona.
Já bych ale s jistotou tvrdil, že zcela evidentně svým chováním porušil řidič vozidla Blesku §12 odst(2)
Citace:
V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy
smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li
vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech
jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co
nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle
odstavce 3.

Takže kdo se zhostí úkolu a nahlásí tento přestupek, který si Blesk sám zadokumentoval? :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 22:28:00 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 12. lis 2010 01:00:00
Příspěvky: 816
Bydliště: Praha
Eversober píše:
Lebeda: ono se to ale celé odehrávalo v Pze, takže Tebou citovaný odstavec není směroplatný ;-)
Nicméně já vyznávám názor, že obecně se jezdí vpravo, čili §11 odst(1) citovaného zákona.
Já bych ale s jistotou tvrdil, že zcela evidentně svým chováním porušil řidič vozidla Blesku §12 odst(2)
Citace:
V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy
smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li
vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech
jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co
nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle
odstavce 3.

Takže kdo se zhostí úkolu a nahlásí tento přestupek, který si Blesk sám zadokumentoval? :D


a pak o tom dejte vědět na fóru

_________________
ALP 4
GENEVO PRO 45st


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 22:30:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
Eversober píše:
Lebeda: ono se to ale celé odehrávalo v Pze, takže Tebou citovaný odstavec není směroplatný ;-)
Nicméně já vyznávám názor, že obecně se jezdí vpravo, čili §11 odst(1) citovaného zákona.
Já bych ale s jistotou tvrdil, že zcela evidentně svým chováním porušil řidič vozidla Blesku §12 odst(2)
Citace:
V obci na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy
smí řidič motorového vozidla užívat k jízdě kteréhokoliv jízdního pruhu; přitom se nepovažuje za předjíždění, jedou-li
vozidla v jednom z jízdních pruhů rychleji než vozidla v jiném jízdním pruhu. Pokud by vozidla jedoucí současně ve všech
jízdních pruzích bránila v jízdě rychleji jedoucímu vozidlu, musí řidič jedoucí v levém krajním jízdním pruhu tento pruh co
nejdříve uvolnit; to neplatí, užívá-li řidič levého krajního jízdního pruhu k odbočování, otáčení nebo při souběžné jízdě podle
odstavce 3.

Takže kdo se zhostí úkolu a nahlásí tento přestupek, který si Blesk sám zadokumentoval? :D


Jojo chybička se vloudila :|x Blbě sem si přečetl parágraf.

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30. zář 2011 14:44:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-krimi/160098/piratovi-trpisovskemu-hrozi-12-let-policie-ho-navrhla-obzalovat.html

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 13:21:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
KRÁDEŽ VIDEA Z YOUTUBE..... A TEN KKT JEŠTĚ Z NĚJ UDĚLAL PIRÁTA!!!!!
UŽ ANI PODEPISOVÁNÍ VIDEÍ JIM NEVADÍ....:|x :x :x
http://www.stream.cz/video/628045-dalsi-vybrzdovac

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 15:21:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. čer 2011 00:00:00
Příspěvky: 1216
Bydliště: Praha
VS píše:
KRÁDEŽ VIDEA Z YOUTUBE..... A TEN KKT JEŠTĚ Z NĚJ UDĚLAL PIRÁTA!!!!!
UŽ ANI PODEPISOVÁNÍ VIDEÍ JIM NEVADÍ....:|x :x :x
http://www.stream.cz/video/628045-dalsi-vybrzdovac


Ty se divíš??? Já už ne. :) Ke krádežím videí dochází poměrně často. A když se týkají dopravy tak po tom jde stream jak slepice po flusu.

_________________
poslední stádium chronické Lebedózy


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 20:04:00 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. kvě 2007 00:00:00
Příspěvky: 2182
Bydliště: Praha
VS píše:
UŽ ANI PODEPISOVÁNÍ VIDEÍ JIM NEVADÍ....:|x :x :x

jak si poradili i s napisem přímo uprostřed videa mne teda překvapilo, na to už je ochrana snad jen mít text absolutne pres cele video... :|x

ale že by kvůli jednomu videu na streamu bylo nutné rušit účet na YT.. :shock:

_________________
Meglio vivere un giorno da leone, che cento anni da pecora
Protector II 850cz + ALP
Genevo One
LTI Marksman & Decatur SI-2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 20:08:00 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8877
Bydliště: Zlínský kraj
Gebič zrušil celý účet? Vždyť stačilo dat videa jako neveřejné...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 20:23:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2191
Bydliště: Praha
Spíš chtěl zmizet úplně, novináři mají rádi se v tom patlat. Na druhou stranu bych taková videa veřejně nikam nedával.
Od té doby co jsem se zbavil "super turbo" auta, jezdím pomalu a jsem v pohodě :)

_________________
V1 + Genevo Max


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14. lis 2011 20:31:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
Pirát z D1 Lacina si definitivně odsedí 5 let, dovolání soudci odmítli
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pirat-z-d1-lacina-si-definitivne-odsedi-5-let-dovolani-soudci-odmitli-1pe-/krimi.aspx?c=A111114_131617_krimi_zep

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 20:13:00 
Offline
moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 25. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 6232
Bydliště: Praha
"Policisté se rozjeli za ním s houkáním a rozsvíceným majákem. Řidič ale nezastavoval a jel tak rychle, že hlídce postupně ujížděl,"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ujizdejici-slovenskou-rodinu-zastavil-az-zataras-a-namirene-pistole-12p-/krimi.aspx?c=A111118_153840_zlin-zpravy_sot

_________________
Podporuji férový elektronický boj!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 151  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz