Právě je pát 29. bře 2024 09:58:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 29. dub 2013 12:33:44 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Já ho měl po 150t na repasi s ložiskama.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 29. dub 2013 12:36:30 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. říj 2012 09:59:53
Příspěvky: 734
Ja mam na nom teraz 100t, tak asi proste doziva... Ono tie moje caste jazdy na dialnici nim asi celkom zatocia...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 29. dub 2013 21:19:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. říj 2006 01:00:00
Příspěvky: 5050
Bydliště: Praha
Mně altík začal hlásit chybu po 160tisích, ale protože nejezdím do značkového servisu, tak byla provedena oprava (tuším za 2,5tis) místo kompletní výměny


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 12:20:31 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 26. říj 2012 09:59:53
Příspěvky: 734
Acho píše:
Pridavam sa do klubu tych co musia s autom na par dni do servisu... - Odisiel mi alternator, takze, objednat, dorucit a namontovat, cize cca 3 dni na pozicanom aute bez vybavy - bude to tazke... ale snad nie drahe :sweat

BTW aj na predoslom Mondeu mi odchadzal alternator ( cca kazdych 30.000 ) ho museli menit a pri 4 zacali zistivat cim to je a udajne vyrobna vada - nejako posunuty uchopenie, ktore viac namahalo hriadel a casom to proste odislo... ( aj ked mi tvrdili ze som jediny o kom vedia ze bu mu to realne tak casto odchadzalo... )



No tak alternator je iba na sklade v D, takze najskor piatok, realne v pondelok bude auto hotove... To bude tazky tyzden ( vcera som uz mal skoro tu cest prispiet do statnej kasy, nebyt typka predomnou, ktoreho strelili ako prveho...)

Pripadam si ako hlineny holub na strelnici :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 16:06:26 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
Tak přidám další svou příhodu.:-)

Někdy předminulý týden jsem měl drobnou nehodu,kdy do mě pán nacouval(video v příslušné sekci) a promáčkl mi na Fluenci nárazník,ohnul mi jedno denní světlo a praskl mi persplex. Takže jsem se objednal do servisu,kde se na to koukli a objednali mě cca za týden(minulé pondělí),že to sundají a vymění.Řekl jsem,ať to vezmou i s garančkou,když je tam 28t km...Přijel jsem tam,sepsalo se to a pán mě řekl,že to bude nejdele příští středu(10 dní) tak jsem říkal,že bych byl rád,kdyby to bylo dřív,že jsem na své auto zvyklý a vyhovuje mi.Dostal jsem Megane 1.6 grandtour a celkem vše v pohodě,ve středu jsem jim dovezl persplex upozornil,co a jak a nechal to být. V pátek volám,zda si můžu přijet pro auto v pondělí,tak prý že ne a že to necháme na tu středu viz protokol.Tak jsem říkal ok...V úterý volám abych si to potvrdil a že prý se mi sám ozve a že to ještě není vše hotové(není udělaná garančka,oprava již je) a že to bude ve čtvrtek nebo pátek(upozornuji,že mě o víkendu čeká 800km a chci jet vlastním vozem,takže si ho v pátek vyzvednu ráno) ok,zařídíme...Dnes mě pán volá,že ty nové DRL nefungují s ŘJ a po startu se nerozsvítí,když mají,že nedostavájí informace od senzoru světla či co a že hrozí že to bude v pondělí,tak jsem řikal,ať se na mě nezlobí ale tohle řešit 14 dní je na mě moc...a že v pátek si tam zajedu ať si to zařídí a že jejich výmluva,že tam těch aut mají víc a ne jedno mě opravdu nezajímá a přijde mi ujetá.:-)

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 16:34:51 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Jó, značkové servisy jsou kapitola sama pro sebe snad u všech značek. Kdybys viděl, jak na měsíc staré S350 místo po jednom nakonec po 3 týdnech "práce" dobastlili v jednom mimopražském "autorizovaném servisu" :evil: trochu prohnutý zadní nárazník a levý zadní blatník po nedobrždění Dacie a pojišťovně si za to chtěli účtovat 190K a tobě při přebírání řeknou, že auto je jak nové a ty vidíš rozdíl barvy, tak bys vraždil. Takže si nevybereš, jestli v banánistánu autorizovaně servisuješ auto s 3,14čou či se zaměřovačem na chladiči.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 17:46:25 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
Tak je vidět,že ani o penězích to není.I když mě by třeba jako pojištovnu štvalo i to,že platí 14 dní půjčení auta za neschopnost servisu opravit věc za 3 dny,když to přeženu.:-)
Každopádně jestli tam přijedu a uvidím rozdíl barvy,tak mě asi fakt odvezou.A to jsem si ještě chtěl dokoupit prodlouženou záruku na 5 let,ale takhle na to kašlu. Kdyby to auto nebylo 8 měsíců staré,tak si tu opravu vyřeším rozpočtem a opravím si to někde sám.Ale takhle jsem to chtěl mít kvalitně.:-D

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 18:26:20 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. kvě 2008 00:00:00
Příspěvky: 4503
Mě jednou platila ČP skoro 14 dní Golfa, než se jejich likvidátor vyjádřil, že je Okta totálka. Přitom bylo evidentní, že to totálka bude, pač až na dveře vlevo bylo zmačkaný snad všechno. A to už v té době měli reklamu, že likvidují do 2 dní.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 18:56:21 
Offline
člen

Registrován: sob 30. čer 2012 00:41:17
Příspěvky: 852
A to ještě pak uvidíš co všechno v protokolu bude že si nechají proplatit.. To jsou částky a nesmysly.. třeba demontáž lišty okolo skla 500 a podobně.. To to naskakuje.
Zrovna dnes jsem viděl čásku 35 000 ze servisu po nedávném polechtání zábradlí. Na autě vyskočený rámeček masky, šrám na nárazníku a jinak de fakto nic. Já bych to neřešil, nacvaknul a jel dál. Nicméně servis to viděl na přeleštění kapoty, světel a nastříkání nárazníku. Takhle se to dělá...

A naproti tomu já dnes u mechanika nechal 2ku za práci oproti 4500 co chtěl autorizák..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 18:57:49 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Ještě pár let po VŘ(L)SR hradila ČP běžně po 3 a více měsících a občas falšovali dokumentaci o prohlídce vozu. Tenkrát mi z 3 roky starého citrouše dodatečně upraveným zápisem udělali vrak s hodnotou 15let staré Š110 jen aby zvýšili amortizaci a nemuseli moc hradit. Nakonec ještě rádi přistoupili na mimosoudní vyrovnání a uhradili snad i chromové čepičky na ventilky a naleštění vnitřku výfuku. Když si člověk uvědomí, kolik tisíc lidí takhle beztrestně v ČP ojebávali mnoho let....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 19:00:12 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
Já to sem potom postnu,jakmile se mi to dostane do rukou.:-)
Ale zase mě překvapilo,že jsem objednal persplex,donesl s fakturou do servisu a hned proplatili,čekal jsem,že mi to po ukončení likvidace proplatí pojištovna,ale tak to byl litr.Jinak to tipuji cca na 60t prakticky za nic.Ono je to půjčovné Megane platí pojištovna 1200 denně...

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 19:04:16 
Offline
člen

Registrován: sob 30. čer 2012 00:41:17
Příspěvky: 852
heh amotrizace.. ta už vlastně oficiálně není.. teda vlastně slovo amortizace už není. Našli mu krásný nový eufemismus.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 19:08:16 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Tohle bylo před cca 20 lety a to ještě plně existovala


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 19:10:12 
Offline
člen

Registrován: sob 30. čer 2012 00:41:17
Příspěvky: 852
Nerozporuji. Jen poukazuji že se amortizaci dnes říká jinak a vesele se zase uplatnuje dál


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 02. říj 2013 19:46:12 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Pokud si nenecháš kálet na lebku, tak pojišťovna nemá šanci. Použiješ vybraná ustanovení adekvátního judikátu a pojišťovna vcelku rychle zacáluje.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz