Právě je pát 19. dub 2024 03:02:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 12:44:21 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
já měl auto skoro celý minulý týden v servisu-a to mě dělali jen brzdy :-D
naštěstí aktualizace P sem stíhal

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 16:25:26 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
Tak zmýlená neplatí...teď mě psal vedoucí servisu,že jim dnes onemocněl servisák,co to dělá,a že snad příští týden.To je domluva s aut.servisem Renault

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 16:48:57 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
hele, četl jsi to moje setkání s feťákem - jak jsem tam psal o autorizovaném servisu VW ve Starém Městě u Uh. Hradiště? Tzn - buď rád, že ti zavolali ;-)

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 16:55:40 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
četl jsem to,že ten první golf nevyšel kvůli jejich "umu",ale tak mohl si to někde v nějaký obecnější sekci rozebrat.Protože já vždycky myslel,že když si za to nechavají tak krásně platit,tak odvádějí adekvátní práci.A takové ty výkřiky na internetu,že autorizák nikdy a tak jsem bral s nadsázkou,ale koukám,že tomu tak není.:)

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 17:22:12 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
když budu trochu :off: , tak jsem měl problémy s palivovým filtrem - drnčel (hluk mi v autě vadí úplně šíleně, proto nemám bmw 1) - ten vyměnili na druhý pokus, pak jsem měl známý problém s rozvodovým řetězem - asi tak 3x přehrání sw, výměna nějakých kravin sledujících otáčky motoru a řetězu a asi na popáté výměna rozvodového řetězu, poté (asi dva měsíce na to) výměna napínáku rozvodového řetězu (i přesto, že mě ujistili, že ho měnili spolu s řetězem), pak nějaké neidentifikovalné drnčení z pod palubky - na třetí pokus (a nakonec v jiném servisu) se povedlo objevit drnčící hadičky vedoucí středovým tunelem, pak nějaké drnčící plasty uvnitř, které se ukázaly jako zámek dveří, který nebyl uchycený, atp... takže vzhledem k tomu, že tam je tchán vážený zákazník, tak mi to tomhle všem vyměnili auto...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 17:24:56 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
jo a abych to totálně dorazil, tak jakýkoliv servis tam šel na můj vrub, tak mi do telefonu řekli jinou částku než byla na faktuře... v některých případech mi to nevadilo (když na faktuře bylo míň než do telefonu), ale v opačném případě jsem tam dělal fakt bordel... jinak Araver CZ bych nedoporučil ani největšímu nepříteli - teď jezdím do Top Centrum Car v Kyjově a zatím spokojenost (ikdyž hitparáda to taky není)...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 18:12:50 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
v UH opravdu mistři, já tam byl minulí týden a myslel sem že je zabiju :D -výměna zadních kotoučů a desek a předních desek...v pondělí odpoledne sem jim hodil auto na výměnu...v úterý dopoledne to mělo být-nebylo-objednali špatné kotouče-mám větší brzdy a i když sem jim to říkal tak to objednali aniž by se podívali co tam mám....takže to bylo ve středu...OK,stane se a nevadilo mě to...sradna začla když sem večer "letěl" asi 30km-přijedu domů,hodím auto do garáže a od pravého zadního kola se linul smrad gumy a tepla :angry na disku se nedala ani udržet ruka jak byl horký-rano sem to zvedl a kolo se volně netočilo-prostě to stále mírně přidrzďovalo-takže ve čtvrtek zpátky-blbě usadili destičku a ta stále trochu dřela :rofl :rofl takže auto sem v OK stavu dostal až v pátek večer! aspoň mě vyměnili zadara brzdovku tím jak to stále obvzdušňovali :-D
BTW: znal sem tam pár kluků dřív-ti dobří odešli a dělají sami na sebe tak tam mají plno kluků hned po škole a ti na to serou

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Naposledy upravil VS dne pon 25. úno 2013 18:15:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 18:13:30 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
vvlix: předpokládám,že nám to moderator nebo admin oddělí do samostatného tématu,ať tady nekazíme soutěž.

Je pravda,že těch problému jsi neměl málo,když nepočítám klasické věci kolem rozv.řetězu,které ale většině lidí vyřešili na 1.dobrou...
K těm rozdílným cenám uvidíme,jak se pochlapí v Renaultu.:)

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 21:12:38 
oddělen OT z jiného tématu


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: OD 1.3.2013 AKCE ACHO pro ČR!
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 09:34:01 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
VS píše:
BTW: znal sem tam pár kluků dřív-ti dobří odešli a dělají sami na sebe tak tam mají plno kluků hned po škole a ti na to serou

Doufám, že nemyslíš ředitele servisu, nějaký ing. P. Plachý - peklo na entou... Ten borec podle mě netušil, co tam vlastně dělá a kecal takovým stylem jako stará cikánka...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 10:43:11 
mě věci kolem řetězu řešili v Liberci na asi 3. dobrou a pak jsem to nechal odtáhnout do mého domovského servisu do Phy, kde to už klaplo.
Druhé 1.4TSI jsem z Brna nechal odtáhnout raději hned.
Nejlépe to vyřešili na 1.8TSI v Jihlavě, kde to vůbec nerozebírali a na záruku vyměnili rovnou celý motor :D


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 12:55:36 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 06. zář 2012 20:21:33
Příspěvky: 762
Bydliště: Hradec
Kamarád měl ve firmě O2 1.4 TSi a opravili mu na to poprvé(Porsche HK),sice to trvalo asi tři týdny,ale jemu to nějak nevadilo,měl půjčenou lépe vybavenou stejnou O2,takže to přežil...

_________________
Genevo One


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 17:29:08 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. úno 2012 14:48:47
Příspěvky: 3036
Bydliště: Brno, Brusel, Bratislava
řidič BOB píše:
mě věci kolem řetězu řešili v Liberci na asi 3. dobrou a pak jsem to nechal odtáhnout do mého domovského servisu do Phy, kde to už klaplo.
Druhé 1.4TSI jsem z Brna nechal odtáhnout raději hned.
Nejlépe to vyřešili na 1.8TSI v Jihlavě, kde to vůbec nerozebírali a na záruku vyměnili rovnou celý motor :D

asi příště pojedu do Jihlavy :-D.. Z té díry, kde jsem teď (poslední obydlená zatáčka před Vídní) to je celkem dostupné...

_________________
Dunning-Kruger efekt je zlo...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 17:39:19 
Offline
štamgast

Registrován: úte 24. říj 2006 00:00:00
Příspěvky: 2496
Poslední zatáčka jsou Brnovice, vy jste již jenom škarpa :-) :-)
Oni servisáci jsou asi všude pitomci. Kdysi jsem nechal měnit brzdovku a že se na to kouknu. Nebyl problém až do chvíle, kdy dement mechanik pod autem ani nemínil nasadit hadičky na odvzdušňováky a ani tam dát nádobu a když druhý sešlápl pedál, tak brzdovka tekla po prasátku přes disky a gumy na zem a on se hrozně divil, že mu chci nakopak na dilně prdel :evil: .


Naposledy upravil pepek dne úte 26. úno 2013 17:49:05, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 17:40:48 
vvlix: příště již nebude potřeba, protože se VW vrací k řemenům a ty, jak je známo, se nevytahují ;-)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz