Právě je pon 29. dub 2024 01:49:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2301 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 154  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2017 22:20:45 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. črc 2007 00:00:00
Příspěvky: 759
Mohl by nam k tomu dat svuj nazor adas..

Cau mr_nitroz

_________________
50/90/130, vic ani kdyby trakare padaly!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2017 22:39:21 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
:rofl :rofl :rofl Helmut...
Cau VS

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2017 02:23:39 
Offline
člen

Registrován: čtv 31. pro 2015 16:35:51
Příspěvky: 303
VS píše:
Jak víš kolik lidí bez hádek platí v CZ a např DE? Ptal ses aspoň někdy na to policistů nebo to je jen tvé zdání?

S policisty není důvod se vůbec bavit, natož se jich na něco ptát. Tedy samozřejmě mimo jejich služ. čísla. :lol:

_________________
D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2017 11:05:17 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. lis 2011 01:00:00
Příspěvky: 1398
VS píše:
Jak víš kolik lidí bez hádek platí v CZ a např DE? Ptal ses aspoň někdy na to policistů nebo to je jen tvé zdání?


Jsou tu tací, co jezdí často za čáru ;)

Již několik let jsem alergickej na to čecháčkovské strašení o fízlech v Rakousku a v Německu. Není to prostě pravda. Buzeraci zažívám hlavně v ČR, takže nevidim důvod, proč bych jim neměl oplatit stejnou mincí.

Krásnej příklad demence jsem si opět potvrdil včera. Cestou z Prahy po D4 mě odmávla PČR přímo před koncem dálnice. Tma, pršelo a frajer leze s plácačkou do levýho pruhu a zastavuje auta kvůli buzeraci do odstavnýho pruhu. Jako by nemohl o kilometr dál zastavovat ve vesnici (Dubenec).
V Německu je to jiný kafe. V klidu si tě dojedou, rozsvítěj "Bitte folgen" a odvedou tě buď na dálniční odpočívadlo nebo na okresce tam, kde je to absolutně stranou provozu. Ale tímhle jsem zabruslil už asi úplně mimo téma, co se tu řeší. :off:

_________________
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h )
- http://www.youtube.com/watch?v=ijVujGdczfo


Naposledy upravil Majkky dne pát 13. led 2017 11:09:48, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2017 11:07:55 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
To já taky....ale z toho jak poznám jak se zastavení(domácí a zahraniční) piráti hádají s tamní policii? To by mě fakt zajímalo...

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2017 11:11:36 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. lis 2011 01:00:00
Příspěvky: 1398
Místní znalostí? Znám osobně dost Němců, co se s POLIZEI rádi hádají.

Čech je většinou vystrašenej jenom kvůli jazykový bariéře.

_________________
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h )
- http://www.youtube.com/watch?v=ijVujGdczfo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2017 17:40:54 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. dub 2012 20:05:59
Příspěvky: 487
Musim uznat, že i Němci se dost dohadujou a celej ten rozhovor výše je prostě FAIL. Nejsem schopnej určit přesnej poměr, ale tvrdit, že je to typický český specifikum, je prostě kec. V SRN je situace podobná jako v ČR, nechci škalutkovat, ale "bohatší" majitelé aut často s pokutou nesouhlasí a jdou do správního řízení, což si může najít každý sám na YT a podívat se na natočené reportáže.

A to neustálý strašení, jak si tam na Vás počíhá hlídka a začne řešit vykuchaný DPFko, chip apod? Další blud. V Umwelt zónách jsem víc než často, kontrol jsem měl taktéž bezpočet a nikdy se mě nikdo na takovou věc neptal nebo jí řešil a že to kolikrát podle vnějšího znečištění mohli zkoušet.
Jasně, nedávno jedna neoznačená hlídka jedoucí přede mnou na mě zkoušela, že jsem nedodržel rozestup a překročil rychlost v omezení(radar ani kameru vzadu neměli) a hrozili pokutou až do výše 250Eur na místě. Nesouhlasil jsem, napadl jsem jejich tvrzení, že mě již přes 4km blokujou jízdou v levým pruhu, kdy měli dostatek možností mi uhnout, čímž se i oni dopustili přestupku a zbytečně vyvolali tudle situaci, kterou můžu navíc doložit kamerovým záznamem a poukázal, že jistě i "jejich kamera" mi dá za pravdu. To bábu vytočilo, že musim předvídat a respektovat jedoucího přede mnou, kdy jsem stále předhazoval jejich neuváženou jízdu. Nakonec to skončilo upozorněním pro příště a žádná pokuta nepřišla. Nicméně to byla první z desítek kontrol, kdy na mě vůbec něco zkoušeli a ostatní probíhali v poklidu.

Celkově bych řekl, že se doba v tomto posunula dopředu a oni už maj pomalu víc na očích domácí nebo vyloženě piráty.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2017 11:41:30 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. kvě 2013 20:05:09
Příspěvky: 501
Bydliště: Praha
:yes
https://www.novinky.cz/krimi/426437-policista-bude-muset-za-srazeni-motorkare-pri-honicce-k-soudu.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2017 12:43:34 
Offline
člen
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 11:04:13
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha
To je přesně ono. Tady je jasnej příklad pro VS. Najde se spousta fajn lidí od PČR a já si myslim, že je jich většina. Někdy prostě se naše představy o jejich práci neshodujou s výkonem jejich povolání, ale přesto konaj svojí práci v rámci zákona a profesionálně a většinou ryba smrdí od hlavy, takže ty jednotlivci na místě si nevymysleli, že musej měřit někde v civilnim autě schovaní jak malí kluci a radši by dělali něco užitečnějšího.

Pak jsou tu ale takovýhle nelidský sráči, co kopou do kluka s mokrýma papírama, co ještě nemá rozum a hlavně po celkem závažný nehodě, kterou ještě dost umocnili. Jistě to byl vrah maminek s dětma, terorista, zloděj a feťák zároveň! Přesně kvůli takovym (PČR) nejde říct ani ň proti názoru některejch zdejších členů (jmenovitě třeba quyi nebo swenak), kteří kvůli týhle menšině potom na celek nemaj pozitivní názor a jsou velmi opatrní vůči němu a v případě bohurovnýho jednání se brání jak můžou.

_________________
G1 S, AL Priority 3x
-> jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2017 16:08:10 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. lis 2011 01:00:00
Příspěvky: 1398
Weeper: Malinko bych to poupravil. Ty, co jsou vidět na ulici jsou ve většině případů tupci. Obzvlášť u PMJ je to jednotka plná naprostejch dementů. Ti, co jsou "fajn lidi" dávno pochopili, že u PČR není budoucnost nebo sedí na vyhřáté židli v kanclu.

_________________
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h )
- http://www.youtube.com/watch?v=ijVujGdczfo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2017 03:35:49 
Offline
člen

Registrován: čtv 31. pro 2015 16:35:51
Příspěvky: 303
Weeper píše:
Pak jsou tu ale takovýhle nelidský sráči, co kopou do kluka s mokrýma papírama, co ještě nemá rozum a hlavně po celkem závažný nehodě, kterou ještě dost umocnili .... Přesně kvůli takovym (PČR) nejde říct ani ň proti názoru některejch zdejších členů ...

Moje zkušenosti jsou víceméně spíše osobní a nikoliv vyčtené z mediálních serverů. Od zakazování jasně zákonem dovolených věcí, přes urážky na mou osobu až po ničení mého majetku v době mé nepřítomnosti. Jejich možnost nahrávat mé hovory a číst mé smsky je automaticky zařazuje mezi odpad v mém měřítku hodnot. O to víc mám radost, když potkam někoho, kdo není dement a dá se s ním normálně bavit. Bohužel taková zkušenost je pro mne dnes a denně.

_________________
D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2017 17:56:23 
Offline
štamgast
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. lis 2011 01:00:00
Příspěvky: 1398
Mám stejné zkušenosti. Já jsem ale neprávem strávil 8 hodin na CPZ.

_________________
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h )
- http://www.youtube.com/watch?v=ijVujGdczfo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2017 18:07:59 
Offline
čekatel

Registrován: ned 12. led 2014 09:57:23
Příspěvky: 269
A co poučení, bylo? Já jenom 1,5h, bez poučení, odebrán osobní majetek, s ním manipulováno (násilně vypnut mobil s nahráváním). Ale neměl jsem je rád ani předtím, no. Možná z části nejenom proto, co a jak dělají, ale třeba i proto, co nedělají a bylo by to užitečnější. O tom, že "to" mám v rodině škoda psát, ač někdy jsem i příjemně překvapen.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2017 18:30:17 
Offline
guru
Uživatelský avatar

Registrován: stř 06. dub 2011 00:00:00
Příspěvky: 8879
Bydliště: Zlínský kraj
Docela by mě zajímalo za co jste oba byli v CPZce??
Tam se normálně člověk jen tak nedostane...takže to o něčem asi i svědčí...ale to je jen můj osobní názor

_________________
:star PROTECTOR II 950Mcz AL PRIORITY :star
*** Genevo One S ***

TrueCam A6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jen tak...
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2017 18:37:54 
Offline
čekatel

Registrován: ned 12. led 2014 09:57:23
Příspěvky: 269
Hlavně, že jsi s názorem hotov dřív, než dostaneš reakci;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2301 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 154  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 129 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz